Kosmetyka

W ramach zabiegów kosmetycznych oferujemy między innymi:

Manicure

Zapraszamy na zabieg manicure z wykorzystaniem Masła Shea dzięki któremu paznokcie są mocniejsze, nie rozdwajają się i rosną szybciej. Dawka naturalnych składników zawartych w maśle odbudowuję paznokieć po zdjęciu hybrydy, żelu lub akrylu.

Wykonujemy również:

– manicure klasyczny

– manicure hybrydowy Shellac

Mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg polega na mechanicznym usuwaniu warstwy rogowej naskórka aż do pożądanego poziomu, a stopień głębokości mikrodermabrazji zależy od kilku czynników: wybranego podciśnienia, średnicy głowicy, stopnia gradacji diamentu i czasu pracy w jednym miejscu. Wykonując mikrodermabrazję możemy spłycać blizny, rozstępy oraz zmarszczki, niwelować przebarwienia, rozjaśniać skórę, poprawiać jej napięcie. Mikrodermabrazja diamentowa stanowi doskonałe przygotowanie do absorpcji substancji aktywnych.

Peelingi chemiczne

Kwas mlekowy- LIGHTENING

Skutecznie rozjaśnia przebarwienia można go połączyć z zabiegiem mikrodermabrazji . Seria LIGHTENING bazuje na aktywnej substancji jaką jest kwas mlekowy w różnych stężeniach: 15%, 50% o ph=3. Kwas mlekowy jest naturalnym składnikiem i powstaje w wyniku fermentacji cukru przez bakterie Lactobacillus.

Kwas salicylowy- ANTI ACNE

Wpływa na oczyszczenie porów i zapobiega powstawaniu wyprysków. Dzięki właściwościom antybakteryjnym likwiduje bakterie acne odpowiedzialne za powstawanie trądziku.

Kwas glikolowy- ANTI AGE

Głównym zadaniem tego kwasu jest odmłodzenie i poprawa wyglądu skóry.
Po zaaplikowaniu, kwas glikolowy, reaguje z górnymi warstwami naskórka pobudzając właściwości wiążące lipidów, które utrzymują martwe komórki naskórka razem. Dzięki temu warstwa zrogowaciała naskórka złuszcza się, ukazując żywą skórę.

Kwas pirogronowy- ANTI COMODO

Na poziomie naskórka kwas pirogronowy działa przeciw zaskórnikowo, rozjaśnia, poprawia koloryt skóry, działa antybakteryjnie i zmniejsza grubość warstwy rogowej.

Na poziomie skóry właściwej pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny czyli włókien odpowiedzialnych za młody wygląd skóry. Kwas pirogronowy działa sebostatycznie czyli hamuje nadmiar wydzielania sebum. oraz działa antybakteryjnie. Znacznie obniża pH skóry dzięki czemu pomaga leczyć trądzik i zanieczyszczenia.

Świecowanie uszu

Zabieg polega na naturalnym, nieinwazyjnym usuwaniu woskowiny przy pomocy świecy zbudowanej z wosku pszczelego, włókna bawełnianego i olejków eterycznych. Świecowanie uszu jest z powodzeniem stosowane od lat w wielu krajach świata.

Wskazania do stosowania:

– szumy w uszach

– podrażnienia uszu lub zatok

– efekt uśmierzający w przypadku drażliwości lub stresów

– delikatne usuwanie nadmiaru woskowiny

– regulacja ciśnienia przy bólach głowy, migrenach, zapaleniach zatok czy nieżytach nosa